Lista produktów producenta: Union

Wiązania snowboardowe Union.

Firma Union powstała w 2004 roku po to by dostarczać snowboardzistom najlepszych wiązań na rynku. Union produkuje tylko wiązania snowboardowe i wkłada w to całą energię, wysiłek i pomysły. Poszukiwanie nowych materiałów i rozwiązań aż po sam proces produkcji, odbywa się w ich własnej fabryce. Każdy element jest wyprodukowany przez nich samych i nie znajdziecie go w żadnych innych wiązaniach snowboardowych. Team riderzy Union mają największy wpływ na udoskonalanie produktów a są to między innymi takie osoby: Kazuhiro Kokubo, Dan Brisse, Travis Rice, Gigi Ruf, Torstein Horgmo, Dany Kass, Scott Stevens.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 729,00 zł 1 049,00 zł

  "Są wyjątkowe przy każdym typie snowboardingu, mają świetny styl i są twarde jak cholera", to słowa Torsteina Horgmo o projektowanym z jego udziałem  modelu wiązań. Naturalny canting pedału gazu dla osób o szerokim rozstawie wiązań i tych uprawiających sportową jazdę.

  729,00 zł 1 049,00 zł
  Dostępne rozmiary:
  L M
  Więcej
  Obniżka!
 • 769,00 zł 969,00 zł

  Nowa odsłona jednego z najbardziej zaawansowanych technicznie wiązań. Gigi Ruf zarządził kolejne.. odchudzenie wiązania, które waży teraz jedyne 715 gram! Nowy highback dzięki okienkom jest jeszcze lżejszy, jeszcze bardziej komfortowy i nadaje się do każdego typu jazdy, pomimo, że jest delikatnie twardszy.

  769,00 zł 969,00 zł
  Dostępne rozmiary:
  L
  Więcej
  Obniżka!
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów