PROGRAM LOJALNOŚCIOWY_________________________________________________________________________________

 

Rejestracja się opłaca!

 

Za zarejestrowanie się w naszym Sklepie dajemy Ci 10 zł na dobry początek! Możesz je wykorzystać na swoje zakupy, zarówno z nowej kolekcji, jak i również z kategorii Outlet, gdzie znajdziesz sporo ciekawych produktów w świetnych cenach!

a dodatkowo...

 

Punkty za zakupy - złotówki za punkty!

 

 

Za każde 10 zł wydane u nas dostajesz 1 pkt, który przy następnych zakupach możesz wymienić na 1 zł.

Przykład:

Kwota Twojego zamówienia wynosi 200 zł, dostajesz za nie 20 pkt. Przy następnych zakupach możesz wymienić swoje punkty na złotówki, które obniżą kwotę zamówienia; kupujesz koszulkę o wartości 109 zł, a płacisz jedynie 89 zł! (a do tego dostajesz 8 pkt do wykorzystania w przyszłości:)

Promocja "Punkty za zakupy - złotówki za punkty!" dotyczy produktów nieprzecenionych. Jednorazowo rabat punktowy nie może przekroczyć 30% wartości produktów.

 

Regulamin Programu Lojalnościowego SnowCity.

 

Regulamin określa zasady funkcjonowania Programu Lojalnościowego SnowCity (nazywanego dalej "Programem”) oraz warunki uczestnictwa w Programie,oraz zasady przyznawania Klientom złotówek oraz ich wykorzystywania.

1. Program jest prowadzony dla Klientów kupujących w sklepie internetowym www.snowcity.pl

2. Udział w Programie biorą wyłącznie osoby zarejestrowane na www.snowcity.pl

3. Klient, przystępując do Programu, wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji Programu (realizacji zamówień oraz kontaktowania się z Klientem) oraz akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

4. Klient nabywając określone produkty na SnowCity.pl zbiera za składane zamówienia punkty. Punktami będzie mógł potem obiżyć cenę swoich kolejnych zamówień maksymalnie o 30% wartości produktu. Otrzymane punkty może wymienić na złotówki w proporcji: 1 pkt = 1 zł.

5. Klient otrzymuje punkty za produkty nieprzecenione, a przy kolejnych zamówieniach może obniżyć punktami kwotę zamówienia jedynie przy produktach nieprzecenionych.

6. Program dotyczy firm: Ashbury Eyewear, Elm Company, Howl Supply, Stinky, Celsius, Death Lens.

7.  Punkty nie są naliczane od kosztów transportu dodanych do sumy zamówienia.

8. Ważność otrzymanych złotówek jest bezterminowa.

9. Na paragonie fiskalnym, wartość zamówienia zostanie pomniejszona o ilość złotówek jaką Klient postanowił wykorzystać na dany produkt.

10. W przypadku zwrotu towaru Klient otrzymuje zwrot takiej ilości punktów, jaką zdecydował się wykorzystać do zakupu danego produktu oraz przelew na wskazane konto na taką kwotę, jaką wpłacił na konto Sklepu SnowCity za ten konkretny produkt.

11. Uzupełnieniem niniejszego Regulaminu jest Regulamin Sklepu SnowCity. 

 

W przypadku wszelkich wątpliwości i pytań odnośnie Programu Lojalnościowego www.snowcity.pl prosimy o Kontakt.

 

Zapraszamy!