Obniżka! Deska snowboardowa Bataleon SHE.W 143 WI19 Zobacz większe

Deska snowboardowa Bataleon SHE.W 143 WI19

Nowy produkt

Damska deska snowboardowa Bataleon SHE-W damski odpowiednik dobrze znanej deski Global Warmer. SHE-W to highendowa deska przeznaczona do parku. Miękka, ale stabilna dzięki wstawkami karbonu pod wiązaniami.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 146 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 146 punktów które mogą być zamienione w voucher o wartości 146,00 zł.


1 469,00 zł

-630,00 zł

2 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Płeć Kobieta
Profil deski Camber
Długość deski 143

Więcej informacji

Deska przeznaczona dla dzewczyn, damski odpowiednik dobrze znanej deski Global Warmer. SHE-W to highendowa deska przeznaczona na park. Miękka, ale stabilna dzięki wstawkami karbonu pod wiązaniami.

KSZTAŁT DESKI:

Deska typu TWIN, rozstaw insertów idealnie po środku, deska z takim samym nose i tail

RODZAJ 3BT:

Wszystkie deski Bataleon Snowboards mają opatetntowaną technlogię wygięcia ślizgu - 3BT. W zależności od przeznaczenia deski szerokość i długość samego wygiecia się różni. W desce SHE-W zastasowany jest TWIN 3BT - podniesienie ślizgu jest nieduże, zwiększa się w wraz z rozszerzaniem się deski na wysokości nose i taila, co zapewnia jibowy luz. Szeroka podstawa płaskiego ślizgu zapewnia stabilność przy wybiciu i londowaniu i zaczyna się za wiązaniami w stronę nose i tail. JIB 3BT ma szeroką część płaską ślizgu, część podniesiona ślizgu zaznaczona na zdjęciu w paski.

SIDEKICK:

Nowy system SideKick zwiększa jeszcze bardziej korzyści profilu 3BT, jakich wcześniej na nim doznałeś. Side Kick dramatycznie zwiększa podniesienie krawędzi w najszerszej części nosa i taila. To sprawia, że inicjacja skrętów jest jeszcze gładsza, zwiększa wyporność w puchu i prowadzenie deski w trudnym terenie

Na wprost - Podczas jazdy na płaskiej części śligu tylko część środkowa jest na śniegu, dzięki czemu deska jedzie szybko i prosto bez haczykowatych ruchów lub łapania krawędzi.

Inicjacja skrętu - Przy niewielkiej sile nacisku i małym kącie, boki deski zaczynają się zbliżać do wiązań, ale moc pozostaje stale wzdłuż krawędzi styku.

Na krawędzi - Gdy jedziemy na krawędzi dzięki kształtowi 3D, krawędź tworzy pełny łuk ze śniegiem, przez co oferuje niezrównane i mocne trzymanie krawędzi.

RDZEŃ:

LIGHT CORE - rdzeń deski zrobiony z drewna topoli i paulowni w proporcjach 50/50 tak aby zapewnić odpowiedni stosunek wagi do wytrzymałości.

 

ŚLIZG:

SUPER SLICK X - ślizg tłoczony, najgęstrzy z możliwych ślizgów tłoczonych na rynku. Szybki, trwały i super łatwy przy serwisie i naprawach.

TOP GLASSING:

BI AX LAMINATE - tradycyjny i sprawdzony splot "na dwa" z włókna szklanego wstawiony bezpośrenio pod topem i pod rdzeniem deski. Lekki, mocny i responsywny, pozwala zachować desce swoje właściwości bez dodawania sztywności poprzecznej.

 

SUPERTUBES:

SUPER TUBES – karbonowe rurki wstawiane w core deski umożliwiające „odchudzenie” deski z wagi przy zachowaniu takkiego samego flexu oraz zapewniające lepszą sprężystość!

CST (Central Super Tube) – Rurka karbonowa wstawiona jest między wiązaniami po środku deski, dzięki czemu deska ma lepszy POP, bez „usztywnienia” samej deski.

 WSTAWKI KARBONOWE:

Wstawki karbonu umiejscowione pod wiązaniami w kształcie "| |" polepszają pop'a przy zachowaniu niskiego flexu deski oraz są "łącznikiem" między krawędziami i zapewniają lepsze prowadzenie deski przy krawędziowaniu.

Opinie

Napisz opinię

Deska snowboardowa Bataleon SHE.W 143 WI19

Deska snowboardowa Bataleon SHE.W 143 WI19

Damska deska snowboardowa Bataleon SHE-W damski odpowiednik dobrze znanej deski Global Warmer. SHE-W to highendowa deska przeznaczona do parku. Miękka, ale stabilna dzięki wstawkami karbonu pod wiązaniami.