Obniżka! Gogle DRAGON 17 U X1s /Flux Pink/Transitions Light Rose Zobacz większe

Gogle DRAGON 17 U X1s /Flux Pink/Transitions Light Rose

@6284

Nowy produkt

X1s to techniczne gogle sferyczne wykonane z najlepszych technologicznie materiałów, są mniejszą wersją modelu X1. Wykorzystanie systemu Super Anti-Fog zapobiega parowaniu a trzywarstwowa miękka gąbka pokryta hipoalergiczną warstwą Micro Fleece gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 73 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 73 punktów które mogą być zamienione w voucher o wartości 73,00 zł.


739,00 zł

-320,00 zł

1 059,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolor Różowy
Płeć Unisex

Więcej informacji

X1s to techniczne gogle sferyczne wykonane z najlepszych technologicznie materiałów, są mniejszą wersją modelu X1. Wykorzystanie systemu Super Anti-Fog zapobiega parowaniu a trzywarstwowa miękka gąbka pokryta hipoalergiczną warstwą Micro Fleece gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy. Gogle te wykonane są w technologii Infinity Lens Technology, która oferuje najszersze i najmniej ograniczone pole widzenia dzięki zastosowaniu wielkopowierzchniowych sferycznych soczewek z wtryskiwanego na gorąco polikarbonu. Gogle X1s są kompatybilne z kaskami i posiadają 100 % warstwę ochronną na promieniowanie UV. Ich bez ramkowa konstrukcja powoduje, że gogle te znacznie wybiegają po za standardy kąta widzenia a szybki system montażu soczewek znacznie upraszcza ich użytkowanie i możliwości rotacji szkłami zamiennymi. Model X1s FLUX wyposażony jest w soczewkę fotochromatyczną marki Transitions®. Jest to technologia pozwalająca na wykorzystanie jednej soczewki w każdych warunkach pogodowych. Gdy natężenie światła jest duże w wyniku reakcji chemicznej soczewka uzyskuje ciemne zabarwienie. Gdy promieniowanie słoneczne słabnie, soczewki stopniowo powracają do swojego pierwotnego transparentnego koloru. Kiedy soczewki Transitions® są wystawiane na światło zawierające promienie UV, miliardy cząsteczek fotochromowych zaczynają zmieniać swoją strukturę. To właśnie ta reakcja powoduje ciemnienie soczewek.
CECHY TECHNICZNE:
-rozmiar Large ( 175mm/101,6mm)
-wtryskiwane ciśnieniowo sferyczne soczewki z polikarbonu pokryte warstwą chroniącą przed rysowaniem się
-Super Anti – Fog – zapobiega parowaniu dzięki udoskonalonemu systemowi wentylacji zwiększając komfort użytkowania
- fotochromatyczna soczewka Transitions® -jest to technologia pozwalająca na wykorzystanie jednej soczewki w każdych warunkach pogodowych. Gdy natężenie światła jest duże w wyniku reakcji chemicznej soczewka uzyskuje ciemne zabarwienie. Gdy promieniowanie słoneczne słabnie, soczewki stopniowo powracają do swojego pierwotnego transparentnego koloru
- Infinity Lens Technology – bez-ramkowe , wielkopowierzchniowe podwójne soczewki gwarantujące bardzo szerokie pole widzenia
-trójwarstwowa miękka gąbka (każda warstwa ma inną twardość) wykończona hipoalergiczną powłoką Micro Fleece
- mocna ramka z poliuretanu
- kompatybilne z większością kasków
-posiadają filtry UV chroniące 100% przed promieniami słonecznymi
- silikonowy pasek przytrzymujący gogle na kasku

SOCZEWKI FOTOCHROMATYCZNE –TRANSITIONS®
Kiedy soczewki Transitions® są wystawiane na światło zawierające promienie UV, miliardy cząsteczek fotochromowych zaczynają zmieniać swoją strukturę. To właśnie ta reakcja powoduje ciemnienie soczewek.
Tylko soczewki Transitions® wykorzystują tę wyjątkową technologię, opartą na opatentowanych recepturach, opracowanych w wyniku ponad 20 lat prac badawczych i innowacji. Każda receptura jest trwale związana z powierzchnią soczewki. Cząsteczki te nieustannie i płynnie zmieniają kalibrację, tak aby do Twoich oczu docierała zawsze optymalna ilość światła – nieważne, czy stoisz w pełnym słońcu, pod zachmurzonym niebem czy w pomieszczeniu.
Technologia fotochromowa opracowana przez firmę Transitions® Optical staje się integralną częścią soczewki poprzez zastosowanie jednego z dwóch procesów, zastrzeżonych przez firmę.
Jeden z nich nazywa się wchłanianiem (ang. imbibing). Angielskie słowo pochodzi z łacińskiego imbibere – pić, wchłaniać. Metoda ta wykorzystuje ciepło, aby przyciągnąć fotochromowe pigmenty i wtopić je w soczewkę. Po zakończeniu procesu wchłaniania, powierzchnia soczewki pokrywana jest specjalną powłoką, odporną na zadrapania.
Niektóre materiały, z których wytwarzane są soczewki, nie wchłaniają pigmentów równie łatwo. W takich przypadkach stosowana jest inna metoda, pod nazwą Trans-Bonding™. Wchłanianie sprawia, że technologia fotochromowa znajduje się pod powierzchnią soczewki, natomiast opatentowany proces Trans-Bonding™ umieszcza ją na powierzchni soczewki.
W przeciwieństwie do metod stosowanych do produkcji niektórych innych rodzajów soczewek fotochromowych, zarówno wchłanianie, jak i Trans-Bonding™ zapewniają to samo, wyrównane zabarwienie na całej powierzchni soczewki – niezależnie od różnic w jej grubości, związanych z jej mocą optyczną. W firmie Transitions® Optical opracowujemy i dostosowujemy nasze procesy tak, aby zapewnić optymalne działanie fotochromowe, trwałość soczewek oraz ich kompatybilność z innymi dodatkami, takimi jak powłoki antyrefleksyjne. Fotochromowe soczewki mogą być wykonane ze szkła, poliwęglanu lub innego tworzywa sztucznego.

Opinie

Napisz opinię

Gogle DRAGON 17 U X1s /Flux Pink/Transitions Light Rose

Gogle DRAGON 17 U X1s /Flux Pink/Transitions Light Rose

X1s to techniczne gogle sferyczne wykonane z najlepszych technologicznie materiałów, są mniejszą wersją modelu X1. Wykorzystanie systemu Super Anti-Fog zapobiega parowaniu a trzywarstwowa miękka gąbka pokryta hipoalergiczną warstwą Micro Fleece gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy.

Produkty powiązane